Kontaktinformasjon

Ansatte ved TAKO-senteret

 

Hilde Nordgarden
Hilde.Nordgarden@tako.no
Klinikksjef
Spesialist i pedodonti, dr. odont
Barnetannpleie
Tlf: 47014647

Rønnaug Sæves
Ronnaug.Saeves@tako.no
Spesialtannlege,
Spesialist i pedodonti, PhD
(barnetannpleie)
Tlf: 90792886


Pamela Åsten
Pamela.Asten@tako.no
Logoped
Tlf: 90806487

Berit Brenden
Berit.Brenden@tako.no
Pasientkoordinator
Tlf: 90719664

Stefan Axelsson er spesialist i kjeveortopedi

Stefan Axelsson
Stefan.Axelsson@tako.no
Spesialtannlege, dr. odont.,
Spesialist i kjeveortopedi
(tannregulering)
Tlf: 90803107

Maung Myint

Maung Myint
Maung.Myint@tako.no
Tannlege, dr. odont.
Tlf: 90135245 

Sven Asbjørn Støvne
SvenAsbjorn.Stovne@tako.no
Spesialtannlege,
Spesialist i protetikk
(kroner, broer og proteser)
Tlf: 90803472

Gisela Vasconcelos er spesialist i kjeveortopedi

Gisela Vasconcelos
Gisela.Vasconcelos@tako.no
Spesialtannlege,
Spesialist i kjeveortopedi
Tlf: 90773857

Anvor Rossow

Anvor Rossow
Anvor.Rossow@tako.no
Tannlege (barnetannpleie)
Tlf: 90710393

Jan Berden

Jan Berdén
Jan.Berden@tako.no
Spesialtannlege,
Spesialist i pedodonti
(barnetannpleie)
Tlf: 90759408

Maria Redfors
Maria.Redfors@tako.no
Spesialist i kjeve-
og ansiktsradiologi
Tlf: 90799633

 Anna Helene Yttervoll

Anna Helene Haverinen Yttervoll
AnnaHelene.Yttervoll@tako.no
Tannpleier
Tlf: 90713546

  Solfrid Sørgjerd Saltnes
SolfridSorgjerd.Saltnes@tako.no
Tannpleier, Ph.D stipendiat 
(forskningspermisjon)
Tlf: 90796527
   

Malik Mahic
Malik.Mahic@tako.no
Spesialfysioterapeut
Tlf: 90785379

 

 

Vesna Stoilkovic
vesna.stoilkovic@tako.no
Logoped
(permisjon)

 



Anja Louise Brook
AnjaLouise.Brook@tako.no
Logoped
Tlf: 90813945


 


Mari Stølen
Mari.Stolen@tako.no
Logoped
Tlf: 90698278



Brynhild Foshaug


Brynhild Foshaug
Brynhild.Foshaug@tako.no
Kommunikasjonsansvarlig
Tlf: 91803700

Mira Jeanett Kolve
mirajeanett.kolve@tako.no
Førstekonsulent
Tlf: 90802282

 

Sarah Johanna Jakum
Sarah.Jakum@tako.no
Tannhelsesekretær
Tlf: 90770433

 

 

Sykehustannklinikken:

 Theres Benedicte Gran

Therese Gran
ThereseBenedicte.Gran@tako.no
Seksjonsleder for Sykehus-tannklinikken
Sykehustannlege
Tlf: 90886814

 Helena Oladottir Haugbo  Helena Oladottir Haugbo
HelenaOladottir.Haugbo@tako.no
Sykehustannlege
Tlf: 90846347
              
Zahra Shafiee

Zahra Shafiee
Zahra.Shafiee@tako.no
Tannpleier
Tlf: 90829907

 Susanne Juel Fossen      

Susanne Juel Fossen
SusanneJuel.Fossen@tako.no
Tannpleier
Tlf: 90829139

 Sissel Abrahamsson

Sissel Abrahamsson
Sissel.Abrahamsson@tako.no
Pasientkoordinator
Tlf: 90866152

 Jeanette Hoel

Jeanette Hoel
Jeanette.hoel@tako.no
Pasientkoordinator
Tlf: 90847058